Vasara - vestuvių metas

Perkamiausios

Informacija

Vasara - vestuvių metas

Kiekvieną vasarą sulaukiame vis daugiau vestuvių. Žmonės besirūpindami savo šventės organizavimu pamiršta itin svarbius dalykus – kurie yra itin svarbūs vestuvių atributai – tai vestuviniai žiedai.

Klientai dažnai pamiršta jog vestuvių sezono įkarštyje - t.y. vasarą pagaminimo terminai yra itin ilgi, todėl geriausia žiedų pradėti ieškoti ir juos užsakinėti reiktų jau pavasarį. Taip pat iš anksto apsispręskite, kokių modelių norėsite. Negana to jei norite sutaupyti žiedus geriausia juos užsisakyti internetu, nes parduotuvėje parduodamų gaminių kaina paprastai yra apie 50 procentų brangesnė – o šiuos sutaupytus pinigus – juk galėsite panaudoti ne kam kitam, osmagesniai povestuviniai kelionei.

Taigi kokius modelius geriausia rinktis? Patogumo prasme geriausi yra klasikiniai žiedai. Juos patogu nešioti kas diena ir jie jums nesukels jokio diskomforto. Klasikiniai žiedai tai nėra vien vienspalviai geltono balto ar raudono aukso gaminiai – jie gali būti ir kelių spalvų, tačiau apvalūs arba plokštesni, bet svarbiausia be ornamentų, nes dėl jų dažniausiai ir kyla nešiojimo problemų. Tačiau, žinoma jei norite išskirtinių gaminių teks ateityje aukoti patogumą, tačiau vėlgi reikia įvertinti ir tai, kad dauguma žmonių to nepatogumo ir nejaučia, nes jau yra įpratę nešioti žiedus.

Šiuo metu taip pat itin populiarėja 3D juvelyrika. 3D žiedai yra atspausdinami su 3D spausdintuvu ir jie gali būti sumodeliuoti išskirtinai jums. Modeliuojant žiedą galėsite pasiūlyti savo norimus ornamentus ir taip turėsite savo norimą gaminį. Tačiau atkreipkite dėmesį jog ši paslauga nėra pigi, taip pat priklausomai nuo modeliuoto gaminio ir jo formos gali kilti problemų jei reiks mažinti ir didinti žiedą.

Taigi žiedų pasirinkimų galimybių yra begalės, tad viskas priklauso tik nuo jūsų poreikio. Taip pat prisiminkite, kad vestuviniai žiedai visais atvejais yra gaminami pagal užsakymą ir pasimatuoti juo iš anksto praktiškai nėra įmanoma, nes neįmanoma laikyti visų dydžių gaminius būtent Jums. O jei kyla dvejonių – nerimaukite, visų mūsų pagaminti gaminiai buvo pagaminti ir tai yra realios jų nuotraukos. Tad vienintelis dalykas kuris gali skirtis – tai tik jūsų pirštų dydis.

Sėkmės renkantis, jei turite klausimų visada kreipkitės el. paštu. info@auksogaminiai.lt