Aukso spalvos: kokios jos?

Perkamiausios

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Aukso spalvos: kokios jos?

Kokios yra aukso spalvos?

Nežinote, kokios spalvos auksą naudoti? Siūlome persiskaityti šį aukso spalvų gidą, kuris padės jums apsispręsti. Šiuo metu populiariausi aukso gaminiai yra gaminami iš raudonos, geltonos ir baltos spalvos. Mums, lietuviams, geriausiai žinoma yra raudona aukso spalva ir dar kitaip jis yra vadinamas rusišku auksu, tačiau iš tiesų šis pavadinimas nieko bendra su Rusija neturi.

Raudonas auksas: kaip jis išgaunamas?

Raudonas auksas išgaunamas labai paprastai: į auksą yra įmaišomos vario priemaišos, todėl toks auksas įgauna raudoną spalvą.

Geltonas auksas: kaip jis išgaunamas?

Nors nemažai žmonių galvoja, kad geltonas auksas yra be priemaišų, tačiau iš tiesų jame taip pat yra vario bei sidabro. Šių priemašų kiekis yra vienodas, todėl gaminys įgauna geltoną spalvą. 

Baltas auksas: kaip jis išgaunamas?

Baltos spalvos auksas yra labai populiarus.  Tikrasis auksas maišomas su paladžiu arba nikeliu. Pastarasis alergiškiems žmonėms gali būti netinkamas, todėl būkite atsargūs. Labai retai į priedus dedama platinos, nes tai brangus metalas ir balto aukso žiedai dėl to labai pabrangsta. Balto aukso žiedai labai dažnai puošiami deimantais. Kodėl gi ne?
Dauguma nuotraukose pateiktų gaminių yra pagaminti iš Raudono aukso, todėl rinkdamiesi atkreipkite į tai dėmesį.
Raudonas auksasGeltonas auksasBaltas auksas

Informacija apie aukso spalvas dalinasi www.juvelyriniaigaminiai.lt